Статті та огляди

Як обрати перетворювач напруги с 12-220 Вольт. Типи сінусоїди та час автономної роботи

Детальніше

Що таке лямбда-зонд? які бувають різновиди та причини несправності. Чи варто проводити його заміну

Детальніше

Що таке паливний фільтр, для чого потрібен і на що впливає, коли міняти, типові ознаки сильного засмічення та як вибрати новий якісний фільтр – ці та інші питання хвилюють багатьох автовласників. Варто розібратися у цьому докладніше.

Детальніше

Конструкція сучасного транспортного засобу передбачає використання різних приводів, завдання яких входить передача обертального моменту від однієї деталі (вузла, агрегату) до іншої, і ремінний привід ГРМ - один з них. Ключова деталь приводу - ремінь ГРМ, який є конструктивно простою деталлю, є найважливішим функціональним елементом, забезпечуючи злагоджену роботу механізму газорозподілу. Які функції він виконує, коли необхідно проводити заміну і чим загрожує розрив - відповіді на ці питання пови

Детальніше

Щоб зрозуміти, чим саме небезпечні дешеві зимові шини, потрібно, перш за все, поставити собі питання, а чому ми взагалі змінюємо шини з літніх на зимові?

Детальніше

Щодо того, що періодичне чищення двигуна від забруднень необхідне, питань виникати не повинно, крім суто естетичної складової.

Детальніше

Призначення та пристрій датчика коленвала на Опель Омега Б, різниця між індуктивним та датчиком Холла. Які ознаки наближення відмови і як безпомилково підібрати заміну.

Детальніше

Результати відвідування виставки Automechanika Frankfurt

Детальніше